Види паперу

опубліковано 2 вер. 2011 р., 04:08 Julia Misyuta
Ватман - папір, призначений для креслення (малювання) олівцем, аквареллю, тушшю. Володіє високим параметром білизни. Підвищені механічні властивості і товщина дозволяють проводити неодноразові виправлення і коригування на ній.

Офсетний папір має звичайно щільність від 45 до 260 г/м2. Виготовляється повністю з целюлози, або з додаванням до 0.75 частин деревної маси.Володіє прекрасними механічно-міцності і хорошої гладкістю.Використовується для друку тексту і не складних зображень, до яких не пред'являються підвищені вимоги якості. Застосовується в офсетного і цифрового друку.

Крейдований - даний вид паперу відрізняється тим, її поверхня при виготовленні покривають спеціальним шаром, що складається з пігменту і клею. За рахунок чого збільшують гладкість і білизну паперу, а так само стійкість фарб нанесених на неї. Застосовується в офсетного і цифрового друку, для виготовлення плакатів, банерів, афіш, постерів і багато іншого, в основному друкованої реклами.

Самоклеючий папір (самоклейка) - дана папір з одного боку покрита клейовим розчином, який захищений легкоснімаемой плівкою. Буває як класично біла, так і різних відтінків.

Самоклеючі папір ділиться на 2 види, в залежності від використовуваного клею:
  • Одноразового наклеювання. Клеїться один раз без можливості зняти надалі, не пошкодивши папір.
  • Легкознімаючий і той, котрий надається переклеюванню.
Самоклеющаяся папір використовується для друку: етикеток, наклейки, малоформатна реклама в транспорті і на вулицях, і багато іншого.
Comments