Види друку

опубліковано 2 вер. 2011 р., 04:09 Julia Misyuta
Цифровий друк - найпопулярніший спосіб друку в наш час, відрізняється високою оперативністю та технологічністю. Відмітною її особливістю є можливість друку безпосередньо з комп'ютера, без проміжних технологічних процесів, таких як виготовлення друкованих форм і трафаретів.

Цифровий друк використовується для виготовлення одиничних екземплярів і невеликих тиражів: плакатів, креслень, візиток, фотографій, різних карт, схем, етикеток, листівок і багато іншого, на що здатне уяву замовника.

Офсетний друк - спосіб друку застосовується в основному при виготовленні великих тиражів продукції. Її відмінною рисою є те, що друк відбувається не відразу на носій, а використовується проміжна ланка - офсетний циліндр.

Офсетний друк використовується для виготовлення великих тиражів: етикеток, стікерів, календарів, афіш та іншої друкованої реклами.

Шовкографія, або правильніше назва Трафаретний друкСвою назву отримала в давнину, так як для виготовлення трафарету застосовувалася шовкова нитка. Спосіб друку полягає в пропущенні крапельок фарби через отвори заздалегідь підготовленого трафарету. Трафарет отримують методом пропалювання спеціальних отворів у плівки. При повнокольорового друку для кожного кольору виготовляється свій трафарет.

Шовкографія використовується для друку на майках, гуртках, пакетах, щоденниках, ручка та інших предметах.
Comments