Рекламні календарі

опубліковано 2 вер. 2011 р., 04:11 Julia Misyuta   [ оновлено 26 груд. 2011 р., 08:34 користувачем Nataliya Lvova ]
Рекламні календарі, оформлені в кольорах вашої компанії, є не тільки невід'ємним атрибутом, але і одним із способів нагадати про себе клієнтам. Переваги фірмових календарів, як рекламного ходу, полягає в тому, що це так звана "довгострокова реклама". Якщо календар сподобався клієнтові, він буде знаходиться в квартирі або офісі, і кожен день буде привертати увагу. Аудиторія, якою буде помічена ваша реклама на календарі, значно ширша, ніж коло осіб, кому ці календарі були подаровані. Це і колеги по роботі, клієнти, ділові партнери, родичі та друзі.

Зараз існує дуже велика різноманітність календарів: це і різні настінні, настільні, кишенькові, календарі у вигляді плакатів, найпростіших фігур, наприклад, так звані "календарі будиночки", і багато інших типів і видів.

Плакатні календарі - одні з найпоширеніших типів, представляють собою широкоформатне зображення з накладеною на нього календарною сіткою.

Настінні календарі - як видно з назви, їм належить зайняти гідне місце - на стіні офісів ваших клієнтів. Перевагою даного типу календарів є перекидні листи, за рахунок чого на кожному аркуші друкується своє зображення і більша календарна сітка, що зменшує ризик докучання колективу.

Настільні календарі (календарі-будиночки): виконані у вигляді найпростіших фігур з паперу з перекидними аркушами, особливою популярністю користуються серед офісних працівників.

Кишенькові календарі - аркуш паперу розміром з візитну картку, на одній стороні якого надрукована рекламна інформація, а на іншому - календарна сітка. Один із найекономніших календарів. Використовується для розповсюдження на виставках, презентаціях та інших подібних заходах.

Крім типових календарів існуює ще багато видів ексклюзивних календарів, розроблених для певної події або людини. 
Замовивши на Exlibris у розділі сувенірна продукція будь-який з видів календарів, ви підкреслите індивідуальність вашої компанії, а також прорекламуєте себе на довгий час.
 
Comments