Ламінування

опубліковано 2 вер. 2011 р., 04:10 Julia Misyuta   [ оновлено 18 груд. 2011 р., 04:46 користувачем Ruslan Exlibris ]
Ламінування - один із способів надати готовій друкованій продукції більш привабливого вигляду і підвищети якість захищеності від небажаних механічних і світлових впливів. Сам технологічний процес являє собою покриття видрукуваної продукції спеціальною прозорою плівкою з однієї або двох сторін.

Ламінування надає зображенню яскравий ефект відображення, покращує колірне сприйняття, візуально підвищує яскравість відтінків. Ламінування захищає фарби від їх вигоряння, при попаданні прямих сонячних променів, захищає матеріал від стирання і механічних пошкоджень, збільшує товщину листа, що надає продукції дорожчий і презентабельний вигляд.

Ламінування буває холодне і гаряче:

Холодне - процес нанесення плівки відбувається при кімнатній температурі, в основному це спосіб застосовується при обробці документів та інших цінних паперів.

Гаряче - процес проходить при підвищених температурах. Це більш якісний спосіб і застосовується для післядрукарської обробки: плакатів, постерів, афіш та іншої рекламної друкованої продукції.

Плівка для ламінування діляться на два типи:

Матова - даний вид плівок розсіює промені які потрапляють на неї, чим зменшує кількість відблисків на продукції. Застосовується в основному для ділової друкованої продукції.

Глянцева - навпаки додає блиск, гру кольорів. Застосовується в дизайнерських роботах.
Comments