Супутні послуги

Пропонуємо наступні супутні послуги:

Дизайн

опубліковано 2 вер. 2011 р., 10:01 Julia Misyuta   [ оновлено 9 лют. 2012 р., 04:07 користувачем Nataliya Lvova ]

     • Виготовлення дизайн-макетів поліграфічної продукції (від розробки дизайну і подачі матеріалу залежить те, як буде сприйматися бренд).  Exlibris створить для Вас креативний дизайн будь-якої складності для продукту або послуги.
     • Презентація продукту (Важлива зустріч чи презентація продукту? Ми допоможемо Вам представити свою компанію на високому рівні: дизайн та розробка PDF документа або інтерактивної презентації).
     • Веб-дизайн (розробка сайтів і втілення їх у життя, комплексний підхід до створення веб-простору для вашого бізнесу).

Реклама в ЗМІ

опубліковано 2 вер. 2011 р., 09:41 Julia Misyuta   [ оновлено 15 груд. 2011 р., 07:30 користувачем Nataliya Lvova ]

Ви хочете просунути свій товар або послугу на ринок, хочете, щоб Ваш бренд став відомим, а продажі зросли, тоді Вам точно необхідна реклама. От тільки вибрати із усього розмаїття каналів просування товару на ринок не так легко. Звертаючись в ExLibris, Ви можете бути впевнені, що Вам запропонують максимум можливих варіантів. Але є той заповітний засіб, що з 100% гарантією принесе вам не тільки відомість, але й прибуток. Це реклама в ЗМІ. Не найдешевший вид реклами, але, безумовно, найдієвіший і продуктивний.

До реклами в ЗМІ звичайно відносять рекламні оголошення в пресі (газетах і журналах), по радіо, телебаченні й на стандартних щитах зовнішньої реклами.


Ми забезпечимо якісний візуальний вигляд Вашого оголошення.

Веб-дизайн

опубліковано 2 вер. 2011 р., 09:35 Julia Misyuta   [ оновлено 18 січ. 2012 р., 06:51 користувачем Nataliya Lvova ]

Не знаєте як оформити свою візитну картку чи буклет, виникли труднощі із оформленням брошури?  Дизайнери Exlibris з готовністю прийдуть вам на допомогу!  Потрібно лише подати замовлення і все. 

Спеціалісти Екслібріс втілять в життя ваші ідеї та пропозиції у стислі строки та на високому рівні!

1-3 of 3