Каталоги

Якщо Ви хочете справити гарне враження на клієнта як солідної компанії, яка представляє широкий вибір товарів або послуг, то саме час розробити свій власний каталог продуктів та послуг.

          Каталог - вид рекламної поліграфії, який містить широкий спектр товарів або послуг з детальним описом. Це багатосторінковий виріб, який скріплюють пружиною, клеєм на термобіндері або скобами, залежно від товщини блоку та кількості сторінок і побажань клієнта.

Каталог можна віднести до довгострокової реклами.

 

           Каталоги мають різні форми та розміри:
  • каталоги-папки (в твердій палітурці)
  • каталоги-будиночки (об'ємні вироби) або інші форми каталогів, зроблені для асоціацій зі сферою діяльності компанії

 Виготовлення каталогів здійснюється як цифровим, так і офсетним способом.

          Exlibris виготовляє каталоги різного формату. Стандартний формат - А4, А5, але за вашим бажанням, виготовимо замовлення і нестандартних форматів. Зазвичай, каталоги виготовляють на крейдованому або офсетному, в окремих випадках - на дизайнерському папері. 

Якщо Ви хочете, щоби ваш каталог мав ексклюзивний вигляд, Екслібріс запропонує Вам широкий спектр послуг із післядрукарської обробки.

Поліграфічна компанія "Екслібріс" має багаторічний досвід у створенні рекламної продукції. І Ви по достоїнству оціните якість готової продукції.  У разі виникнення труднощів із розробкою дизайну каталогу - дизайнери Exlibris з готовністю прийдуть Вам на допомогу!


Comments