Виготовлення флаєрів

Флаєр
- вид поліграфічної продукції, що використовується для роздачі. 
На флаєрах зазвичай друкують інформацію про акції, події, заходи тощо. Найчастіше флаєр має яскравий, барвистий, привабливий дизайн для кращого запам'ятовування інформації.

Стандартні формати при виготовленні флаєра А5 (148 * 210 мм), А6 (148х1050 мм), євро (200х100 мм)Зазвичай флаєра друкують на крейдованому або офсетному папері. При виготовленні флаєрів дуже важливу роль грає його дизайн. Для досягнення максимального ефекту краще обрати яскравий, але не нав'язливий дизайн.
Екслібріс виготовляє як односторонні, так і двосторонні флаєри, в залежності від обсягу інформації, який потрібно розмістити на ньому.

Друк флаєрів здійснюється досить оперативно як цифровим, так і офсетним способом. Різниця лише в тиражах. Цифровий друк виробляється на високоякісному обладнанні фірми Xerox, тому зображення виходить барвистим і яскравим, передаючи точну лініатуру макета. Мінімальний тираж флаєрів на «цифрі» - 50 шт. При наявності підготовленого до друку макета, буклети можна отримати за кілька годин. У більшості випадків цифровим способом користуються у разі коротких термінів (1-2 дні) або маленької кількості флаєрів. Цифровий друк не має можливості нанесення пантонов або білого кольору.

Найпоширеніший вид друку буклетів - офсетнийВін використовується, коли необхідно виготовити великий тираж буклетів (від 1000 шт) з однаковим макетом. За якістю офсет нічим не поступається «цифрі», а навіть має свої переваги: ​​друк пантонами, можливість нанесення лаку або пріпреса. Також є ще один плюс при друці офсетом - збірні тиражі. Технологія залишається та ж, тільки під час друку виготовляються не тільки Ваші буклети, а й інші макети, розкладені на аркуші. Це зручно: низька ціна (в порівняння з печаткою окремо вашого тиражу буклетів) та великий об'єм, але має недолік - час. Термін виготовлення від 3 до 7 робочих днів, залежно від того, як швидко заповнюється місця під друк. Можливі варіанти тиражів в такому випадку - 1000, 2500, 5000, 10000, 20000 шт. Буклети друкуються на 130 г / м крейдованому папері, і ціна між односторонніми або двосторонніми не сильно відрізняється між собою.

Якщо у Вас немає готового макету флаєра, то наші досвідчені дизайнери розроблять яскравий дизайн флаєра, який обов'язково сподобатися Вам, а головне буде ефективним засобом рекламної акції.

Екслибріс займається виготовленням флаєрів будь-якого формату. Завдяки якісному обладнанню і досвідченим фахівцям, Exlibris друкує флаєри в стислі терміни і за доступними цінами. Якісна поліграфічна продукція - запорука успіху рекламної акції. Також ми надаємо послугу роздачі флаєрів у метро, ​​на виставках, і інших місцях скупчення людей.
Comments