Стопери, шелфтокери

Стопери - один з pos-матеріалів, суть якого закладена в його назві: зупинити людину, щоб привернути його увагу до певного виду продукції.

Ми виготовляємо стопери різних видів з унікальним дизайном  та будь-якої форми. Такі стопери не залишаться не поміченими.

           Види рекламних стоперів по конструкції:
  • шелф-стопер - вид рекламної продукції, що кріпитися до полиць з товарами в магазинах, зазвичай вони кріпляться перпендикулярно полиці. Шелф-стопер часто роблять із щільного паперу. Для збільшення міцності шелф-стопери покривають глянцевим або матовим ламінатом;
  • ай-стопер - вид реклами, який використовується для залучення уваги  людини. До ай-стопера належать дорогі машини у казино, люди одягнені в старовинний одяг  - все це можна віднести до ай-стопера;
  • шоу-стопер - вид реклами, яка привертає увагу людей на великих виставках своїм креативним виглядом. Типовим прикладом шоу-стопера є дівчата топлес, які на авто салоні рекламують новий автомобіль.

 

Стопери можуть мати різний розмір. Стандартів як таких не існує, але є два види стоперів:
  • паперові стопери друкуються на 300 г / м крейдованому папері і в 90% ламінується для міцності. Друк проводиться на високоякісному обладнанні, тому зображення виходить барвистим і яскравим. Кріпиться подібний стопер на двосторонній скотч до торгової полиці і легко знімається;
  • пластикові стопери виготовляються з тоненького (150-200 мікрон) ПВХ або товстого (2-3 мм) пластика або акрилу. Дані стопери також кріпляться на двосторонній скотч, але в основному їх встановлюють на спеціальні тримачі до полиць. Пластикові стопери мають вищу вартість від паперових, але  і термін їх використання більший. До того ж, пластикові стопери не мають обмежень за розміром, як паперові (не більше 420 * 300 мм).

При виготовленні стоперів, як пластикових так і паперових, можна зробити будь-яку форму за допомогою висічки. Це додасть унікальності і приверне до себе увагу покупця.

Comments