Шелфтокери

Шелфтокери - один з pos-матеріалів, який використовується для залучення уваги до певної групи товарів. 
Шелфтокери зазвичай кріпляться на полицях у магазині, виділяючи певну групу товарів (наприклад, одну торгову марку).При виготовленні шелфтокров на них іноді роблять осередки для цінників.Шелфтокери кріпляться до торця полиці з товаром за допомогою двостороннього скотча. Іноді при виготовленні шелфтокера в нього вбудовують систему підсвічування, така система зробить товар більш помітним.

Шелфтокери служать «німим» промоутером Вашого продукту прямо під час покупки. Він може як посприяти, так і навпаки, відштовхнути. Тому до дизайну шелфтокера потрібно підходити серйозно, враховуючи характеристики покупця.

Шелфтокери можуть мати різний розмір. Стандартів як таких не існує, але є два види шелфтокеров:
паперові шелфтокери друкуються на 300 г / м крейдованому папері і в 90% ламінується для міцності. Друк проводиться на високоякісному обладнанні фірми Xerox, тому зображення виходить барвистим і яскравим, передаючи точну линиатуру макета. Кріпиться подібний шелфтокер на двосторонній скотч до торгової полиці і легко знімається. Мінімальний тираж паперовий шелфтокеров - 50 шт.
пластикові шелфтокери виготовляються з тоненького (150-200 мікрон) ПВХ або товстого (2-3 мм) пластика або акрилу. Дані шелфтокери також кріпитися на двосторонній скотч, але в основному їх встановлюють на спеціальні тримачі до полиць. Подібний спосіб виготовлення шелфтокеров має вартість вище паперових, але також і термін використання більше. До томі ж, пластикові шелфтокери не мають таких обмежень за розміром, як паперові (не більше 420 * 300 мм). Мінімальний тираж пластикових шелфтокеров - 30 шт.

При виготовленні шелфтокеров як пластикових, так і паперових можна зробити будь-яку форму за допомогою висічки. Це додасть унікальності і приверне до себе увагу покупця.

Для виготовлення шелфтокеров нам необхідна наявність макета дизайну шелфтокера, вид паперу, тираж та розміри. Якщо у вас немає готового макету, то ми можемо створити дизайн Вашого шелфтокера.
Comments