Ламінування

Екслібірс пропонує такі види ламінування:

Ламінування - це післядрукарські процеси, в якому аркуш паперу покривається полімерною плівкою різної товщини. 
В основному використовують для захисту зображення від впливу навколишнього середовища. Існує глянцевий і матовий ламінат. 
За допомогою дуже щільних плівок для ламінації виготовляються різні дисконтні картки, посвідчення і т.д.

Фольгування за допомогою ламінатора - досить простий процес отримання металевого блиску (золото, срібло, кольорова або голографічна фольга) на зображенніВикористовується спеціальна тонерочуйна фольга, яка під дією високої температури припікає на аркуш паперу тільки там, де до цього було нанесено зображення методом лазерного друку.Використовується метод при виготовленні фірмових бланків, грамот або сувенірної продукції.

Друковану продукцію нерідко покривають спеціальною плівкою. Цей процес називається ламінуванням або ламінацієюЗастосовується для захисту від попадання вологи на друковану продукцію та інших впливів, розширює можливість застосування, забезпечуючи максимальну зносостійкість. 
Так само ламінування (ламінацію) використовують для додання вашої продукції більш презентабельний вигляд. Ламінуюча плівка буває глянцевою, матовою та текстурованоюГлянцева ламінація робить колір зображення більш яскравим і насиченим.

Глянцеву ламінацію найчастіше використовують при виготовленні пакувальних коробок, обкладинок для журналів, діджіпаков (упаковка для компакт - дисків) і т.п.
Матову ламінацію частіше використовують при виготовленні візиток, деяких видів рекламної продукції, а так само обкладинок книжок. 
Текстуроване ламінування застосовують для декору друкованої продукції, що безумовно додає їй більш презентабельний вигляд.
Ламінування буває холодне та гарячеПри холодному ламінуванні використовується спеціальна плівка з підвищеною клейкістю і наноситься за допомогою притискного пристрою. При гарячому ламінуванні плівка наноситься при дією тиску і високої температури.

Comments