Паспарту

Паспарту
- це рамка з картону або щільного паперу, в який поміщається фото, полотно, малюнок і т.д. 
Паспарту служить не просто засобом прикраси зображень, він може служити гарним нагадуванням про Вас Вашим клієнтам.

Важливим є розмір рамки паспарту. Якщо рамка паспарту велика, то ми акцентуємо свій погляд на фото композиції цілком і не звертаємо увагу на деталі, якщо ж рамка маленька, то навпаки - акцент йде на дрібні деталі, зафіксовані на фото.
 Також паспарту можна використовувати для додавання відсутніх деталей: так, якщо на фото обрізане зображення моря, то рамку паспарту можна збільшити до низу, імітуючи море, або ж якщо на фото обрізані верхівки дерев - то рамку паспарту можна збільшити зверху і т.п. Способів застосування може бути багато.

Паспарту має різні форми, розміри і щільність. Найпоширеніші розміри: А4, А5, і дуже рідко А3 або якийсь нестандартний. В основному, паспарту складається з двох частин - попереднього листа і безпосередньо рамки. Матеріалом для паспарту служить як крейдований папір з ламінацією, так і дизайнерський картон.

Як правило, друк паспарту проводиться цифровим або трафаретним способом, і лише вкрай рідко - офсетним.

Друк паспарту:
  • цифровиий спосіб -  виробляється на високоякісному обладнанні фірми Xerox, тому зображення виходить барвистим і яскравим, передаючи точну лініатуру макета. Переважно, паспарту друкуються цифровим способом, тому що це недорогий і оперативний спосіб отримання замовлення. Мінімальний тираж на «цифрі» - 50 шт. У більшості випадків використовують крейдований папір, але «цифра» дозволяє друк і на деяких дизайнерських паперах (нетекстурних, гладких). Цифровий друк не має можливості нанесення пантонов або білого кольору.
  • шовкотрафаретний спосіб -  нанесення кожної фарби окремо. Використовується даний спосіб для друку пантонами або ж паспарту на текстурної папері (негладка дизайнерська папір), найчастіше, щоб показати унікальність і високий рівень компанії. В основному, шовкотрафаретною печаткою наносяться конгрев або тиснення, що надає престижності паспарту. Недоліками цього дорогого виду друку паспарту є обмеження за кольорами (до 6 роздільних кольорів) та формату зображення (тільки векторні, без градієнта). Мінімальний тираж паспарту, який буде доцільно друкувати шовкотрафаретом - 50 шт.
  • офсетний спосіб  використовується, коли необхідно виготовити великий тираж паспарту (1000 шт) з однаковим макетом. Але, офсетним способом паспарту друкуються досить рідко, так як це не зовсім зручно. Друк паспарту цим способом здійснюється в тому випадку, коли мова йде про великі масштаби заходу.
Сучасні технології дозволяють виготовити навіть стерео, варіо (об'ємні) паспарту або ж з якимсь нестандартним напиленням, у вигляді паморозі або глянцевого блиску. Реалізувати задумані ідеї з приводу оригінальності паспарту допомагає також такий процес як висічка. Тут можна виконати практично всі побажання клієнта, починаючи від найпростіших форм і закінчуючи складними розбірними конструкціями.

Зробивши паспарту подібним способами, Ви залишите хороше враження про себе та своєї компанії, після проведеного заходу.

Exlibris пропонує виготовлення паспарту будь-якої щільності розміру форми і кольору.

Ми допоможемо Вам підібрати паспарту для додання вашої фотографії, картині, малюнку потрібного візуального ефекту.
Comments