Календарі


         Не знаєте як зробити свою рекламу довготривалою? Тоді відповідь одна - Вам потрібно замовити календар в поліграфічній фірмі "Екслібріс"!

 

          Календар – це  традиційний корпоративний подарунок, який протягом цілого року буде ненав’язливо  нагадувати про Вашу компанії клієнтам, партнерам та  колегам. Різні види календарів дають прекрасну можливість обрати саме той варіант, який найбільше відповідає Вашим цілям та фінансовим можливостям.

Календарі поділяються на:

 • Настінний календар:
  • Перекидний 
   1. пружина   по коротшій або по довшій стороні
   2. на 6 аркушів або на 12 аркушів
   3. односторонні та двосторонні
   4. формати А5, А4, А3
  • Квартальний
   • економ-класу (1 пружина та 1 рекламне поле)
   • бізнес-класу (3 пружини та 3 рекламних поля)
 • Настільний календар
 • Кишеньковий календар

       Настінний календар - унікальний рекламно-поліграфічний продукт. Термін його застосування триває протягом цілого року, тим самим постійно нагадуючи про Вас. Якісно виготовлений, з цікавим дизайном, він  якнайкраще представлятиме Вашу компанію.

 

Дизайнери Exlibris допоможуть вам у розробці унікального дизайну, враховуючи усі ваші
побажання.

         
Настільний календар (календар-хатка) - один найпрактичніших видів календарів. До того ж, це чудовий рекламний матеріал, що може опинитися на столі Вашого ділового партнера і нагадувати про Вас цілий рік. Настільні календарі бувають вертикальні та горизонтальні, на 6 та 12 перекидних аркушів, повноколірні одно - та двосторонні. Оскільки це настільний календар, то за його основу беруть картон високої щільності. Такий календар не буде хитким, і простоїть довгий час.       
          Цінність кишенькового календаря у його компактності та зручності.

          Для покращення якості та стійкості до стирання кишенькові календарі додатково ламінують.

Comments