Візитки

               Візитні картки або візитки - це надзвичайно необхідний атрибут для кожної ділової людини. Якщо потрібно їхати на переговори чи справити враження, створити позитивну атмосферу, то в цьому допоможуть візитні картки. Будь-яка людина, яка займається бізнесом,  просто зобов'язана мати при собі візитку. Друкарська майстерня ExLibris допоможе у виготовленні макета або
корпоративного стилю для вашої візитки. 


                Візитки, що виготовляються нашою компанією, можна розділити на наступні категорії:
  • візитні картки на крейдованому папері щільністю 300 гр. (без додаткової післядрукарської обробки) одно та двосторонні
  • візитні картки на дизайнерському картоні
  • візитні картки на дизайнерському картоні або на крейдованому папері з гарячим тисненням золотом, сріблом, а також з конгревним тисненням (без фольги - зворотне опукле тиснення)
  • візитні картки "ексклюзивні" – поєднання декількох технологій, друк білим кольором, зі складним тисненням та багато іншого.
               Візитні картки на дизайнерському картоні. Існує величезна кількість дизайнерського картону різноманітних фактур і кольорів.
Найпоширеніший дизайнерський картон для виготовлення візитних карток - це безумовно льон. Висока білизна і яскраво виражена фактура
дозволяє виготовляти високоякісні візитки. 
               Ексклюзивні візитні картки - включають в себе використання декількох технологій таких як гаряче тиснення фольгою, а також складне багатобарвне тиснення коли використовується кілька кліше і кілька кольорів фольги. Вартість таких візитних карток прораховується індивідуально виходячи з особливостей замовлення.

              Вартість таких візитних карток прораховується індивідуально виходячи з особливостей замовлення.

Comments