Буклети

          Буклет - рекламний матеріал, який має вигляд листа, зігнутого в 1 або 2 згину. Буклети часто використовують для представлення нової продукції, реклами та ін. Буклет є ефективним рекламним засобом, оскільки невисока вартість та широкий спектр застосування роблять його хорошим рекламним
носієм.

          Буклети часто роздають на виставках, у магазинах, в офісах компаній і  він, як правило,  несе не тільки рекламний, але й інформативний характер. У буклеті, зазвичай, вказують перелік наданих послуг або продуктів, а також повну інформацію про компанію. Буклет є свого роду візитною карткою більшого розміру і змісту.

          Буклет - невід'ємна частина презентаційного матеріалу будь-якої серйозної компанії.

          Розмір буклетів буває різний: від євроформату (210 * 100 мм) до формату А3 (420 * 297 мм), залежно від обсягу необхідної інформації. Зазвичай, замовляють буклети А4 (297 * 210 мм) формату, складені вдвічі або втричі (гармошкою). Друк буклетів здійснюється досить оперативно як цифровим, так і офсетним способом. Різниця лише в тиражах. Цифровий друк виконується на високоякісному обладнанні фірми Xerox, тому зображення виходить барвистим і яскравим. Мінімальний тираж буклетів на «цифрі» - 50 шт. При наявності підготовленого до друку макета, буклети можна отримати за кілька годин. У більшості випадків цифровим способом користуються у разі коротких термінів (1-2 дні) або невеликого тиражу буклетів. Цифровий друк не має можливості друку пантонами або білого кольору.

          Найпоширеніший вид друку буклетів - офсетний. Він використовується, коли необхідно виготовити великий тираж буклетів (від 1000 шт) з однаковим макетом. За якістю офсет нічим не поступається «цифрі» і має такі переваги: ​​друк пантонами, можливість нанесення лаку, ламінації. Також є ще один плюс при друці офсетом - збірні тиражі. Технологія залишається та ж, тільки під час друку виготовляються не тільки Ваші буклети, а й інші макети, розкладені на аркуші. Це зручно, оскільки ціна, але час виготовлення збільшується. Термін виготовлення від 3 до 7 робочих днів, залежно від того, як швидко заповняться місця під друк. Можливі варіанти тиражів в такому випадку - 1000, 2500, 5000, 10000, 20000 шт. Буклети друкуються на 130 г / м крейдованому папері, і ціна між одностороннім та двостороннім друком не сильно відрізняється між собою.
      
          Екслібріс займається створенням буклетів будь-якого формату та складності, на всіх передбачених для цього видах паперу. Наші дизайнери допоможуть Вам створити дизайн буклету. Залежно від тиражу і термінів друку, ми виготовляємо буклети цифровим і офсетним способами друку.  

 На всю друковану продукцію поширюється доставка по Львову.

          Друкарська майстерня ExLibris пропонує послуги зі створення буклетів для будь-яких потреб. Ми є компанією повного циклу, тобто виконуємо повний спектр послуг з виготовлення буклетів, від розробки дизайну до їх доставки. Наші досвідчені менеджери з радістю проконсультують Вас з цікавого Вам питання.

Comments