Флаєри

       Флаєр - це один з найбільш оперативних способів масової реклами, за допомогою яких відбувається інформування споживачів про різні заходи, розпродажі, вечірки, знижки, бонуси, акції і т.д.
       При виготовленні флаєрів (листівок) використовують в основному крейдований і офсетний папір невеликої щільності (80-150 г/м2), форматів 1/3А4, А6, А5, А4.Друк листівок здійснюється цифровим або офсетним способом.
       Друк флаєрів (листівок) відбувається досить оперативно як цифровим, так і офсетним способом. Різниця лише в тиражах. Найпоширеніший вид друку листівок - офсетний. Він використовується, коли необхідно виготовити тираж листівок від 1000 шт  однакового макету.
       Дизайн листівки має надзвичайне значення. Зображення, колірна гама, шрифти,графічні елементи і багато іншого, повинно створювати гармонію кольорів, бути оригінальним і ефективним. Тому процес створення флаєра (листівки) варто покласти на плечі досвідчених фахівців.  Дизайнери Екслібріс вам у цьому допоможуть.
       Головною перевагою даного виду друкованої реклами є те, що він розповсюджується абсолютно безкоштовно, інформуючи Ваших клієнтів про події, знижки, бонуси у Вашій рекламній компанії.
       Друкарська майстерня ExLibris пропонує комплексну розробку флаєрів (листівок) від створення дизайну до післядрукарської обробки. У разі виникнення питань наші досвідчені менеджери проконсультують Вас.
Comments