Відкритки, запрошення

          Відкритка (листівка) - вітальний лист, у вигляді аркуша невеликого розміру з цупкого паперу. 
         Листівка – це прекрасний спосіб привітати близьку людину, запросити на яскраву подію, як друзів, так і ділових партнерів.
         Друк відкриток (листівок) здійснюється офсетним, цифровим і шовкотрафаретним способом. Ми друкуємо листівки тиражем від 50 штук. Додатково можливо друкувати листівки з персоналізацією (актуально для весілля, ювілею та ін.)

           Друк і виготовлення відкриток (листівок):
  • цифровим способом виробляється на високоякісному обладнанні фірми Xerox, тому зображення виходить барвистим і яскравим.Переважно листівки друкуються цифровим способом, тому що це недорогий і оперативний метод друку. Мінімальний тираж на «цифрі» - 50 шт. При наявності макета, листівки можна отримати за кілька годин. У більшості випадків використовують крейдований папір, але «цифра» дозволяє друк і на деяких видах дизайнерського паперу. Цифровий друк не має можливості друку пантонами або білого кольору. Також стала актуальною персоналізація даних на листівках, тобто, крім шаблонного тексту наносяться дані одержувача, а не вписуються вручну. Дане нововведення економить час на підписання листівок, а також формує позитивний імідж про компанії
  • офсетним способом. Цей спосіб друку використовується, коли необхідно виготовити великий тираж листівок (1000 шт) з однаковим макетом. По правді кажучи, офсетним способом листівки друкуються досить рідко, так як це не зовсім зручно. Друк листівок цим способом здійснюється в тому випадку, коли мова йде про великі підприємства
  • шовкотрафаретним способом здійснюється за допомогою нанесення кожної фарби окремо. Використовується даний спосіб для друку пантонами або ж листівок на текстурному папері, найчастіше щоб показати унікальність і високий рівень компанії. Мінімальний тираж листівок, який буде доцільно друкувати шовкотрафаретом - 50 шт. Зробивши листівки подібним способом, Ви створите імідж компанії і собі ще до особистого знайомства з клієнтом.
          Реалізувати задумані ідеї з приводу оригінальності відкриток (листівок) допомагає також такий процес, як висічка. Тут можна виконати практично всі побажання клієнта, починаючи від найпростіших форм і закінчуючи складними розбірними конструкціями. Якщо у Вас немає готового макету відкритки (листівки), ми зможемо допомогти Вам у створенні креативної ідеї або поздоровлення
для ваших клієнтів.

 

Запрошення

          Запрошення - вид друкованої продукції, що використовується для сповіщення людини про майбутні заході. Зазвичай на запрошенні друкується інформація про місце і час майбутнього заходу.

 

          Запрошення - один із найбільш креативних виробів в поліграфії, оскільки виготовляються під індивідуальне замовлення. Запрошення служать як інформаційним бюлетенем компаній, так і радісною звісткою для фізичних осіб. Для оздоблення запрошень використовують різні види постдрукарської обробки – тиснення, лакування матове чи глянцеве, суцільне та вибіркове лакування, ламінацію, а також прикрашати стрічками.
Comments