Папки

         Папка - вид поліграфічної продукції, що використовується в канцелярських цілях для зберігання документів.
         На даний час папки використовуються і в рекламних цілях. Великі компанії зазвичай друкують на папках
свій фірмовий логотип. Такі папки служать не тільки для зберігання документів, але можуть стати і прекрасним супровідним засобом для презентації або іншого ділового заходу. 
         Папки можуть бути різних форматів, але в основному використовуються А4 розміру (297 * 210 мм).
          Папки бувають:
  • суцільні  (висікається з картону чи крейдованого паперу і формується кишенька методом загину)
  • клеєні – виробляються цифровим способом: окремо основа (297 * 420 мм) і окремо кишеня (прямокутна або у вигляді куточка).
          Як альтернатива цифровому способу друку папок, існує офсетний - найпоширеніший. Мінімальний тираж, який можна зробити офсетом - 200 шт. У цьому випадку, папка йде суцільна і може мати розміри більше А4 формату, на відміну від цифрового способу друку. Офсетний друк на папках відкриває великий спектр можливостей: друк пантонами (фірмовими кольорами), лакування (захисний лак, ультрафіолетовий лак, суцільне та вибіркове лакування), ламінування (одностороннє, двостороннє, матове, глянцеве), використання картону (250-350 г/м2) і деяких дизайнерських паперів, а також висічка. Все перераховане вище використовується для створення іміджу та підтримки фірмового стилю.
          Існує також третій спосіб друку на папках, який користується не такою популярністю, як офсетний, але тим не менш має свої переваги. Трафаретний друк на папках, як і офсетний, дозволяє нанесення пантонів, лаку і ламінування, але також, папку можна оздоблювати тисненням. Даний спосіб друку на папках використовується, в основному, для того, щоб підкреслити високий рівень компанії або ж при відсутності альтернативних способів друку. Наприклад, у випадку з пластиком і дизайнерської папером складної текстури
нанести зображення інакше як з допомогою трафаретного друку на папках неможливо. 
          Ми виготовимо Вам папки будь-якого формату (А3, А4, А5) і форми. Наші дизайнери створять оригінальний дизайн папки в залежності від того, які функції вона повинна виконувати і для яких цілей буде використовуватися ця папка. Залежно від тиражу і вимог до зображення, яке буде друкуватися на папці, менеджери нашої компанії запропонують можливі варіанти здійснення задуманого за доступну ціну, а широкий парк обладнання дозволить виконати всі ваші побажання.
          Крім стандартних рішень друку папок з паперу або картону, ми можемо запропонувати виготовлення папок і з інших матеріалів (шкіра, пластик і т.д.) під індивідуальне замовлення.
Comments