Друк меню

Меню
- незамінний атрибут в будь-якому ресторані, барі, кафе або піцерії
Меню це не тільки перелік пропонованих страв і напоїв, це ще й елемент загального стилю закладу.


Зазвичай, для виготовлення меню використовується аркуші формату А-4,  їх розміри можуть змінюватись від А-4 до А-6Форма листів також буває різною. Все залежить від стилю закладу ( це можуть бути як трикутні, так і круглі листи).

Вибір паперу для виготовлення меню також залежить від загального стилю ресторану. Крім звичайного білого паперу щільності від 150 до 300 гр/м2, використовують дизайнерський папір, різних кольорів і відтінків.

Друк меню здійснюється цифровим способом, тому що список страв і напоїв часто змінюється, і доводитися робити додрукування, цей спосіб є найбільш економним.

Найголовніше у створенні меню - це його дизайн. Зробити так, що б ваше меню ідеально вписувалася в загальний інтер'єр закладу - це робота наших дизайнерів. Компанія Екслібріс має величезний досвід у створенні креативного дизайну. Ми враховуємо всі Ваші побажання і ви отримаєте бажаний результат в стислі строки.

Післядрукарська обробка меню:
  • Ламінування аркушів (для захисту від пошкоджень, стирання) - робить листи довговічними
  • Фальцовка
  • Скріплення на пружину
  • Скріплення на кільця
  • Створення папок для меню (шкіра, замш, картон та ін)
Завдяки сучасному обладнанню, друкарня Екслібріс задовільнить ваші найвибагливіші побажання і допоможе у створенні  неповторного стилю вашого закладу.
Comments