О нас‎ > ‎

Виды нанесения, печать на

Друк - це перенесення зображення з друкарської форми на папір, картон, фольгу або ж сувенірну продукцію  з використанням друкарських фарб та друкарського обладнання.

Фірма Екслібріс гарантує високу якість виготовленої продукції.

Сувенірна продукція – це візитна картка Вашої компанії для партнерів, працівників, і, особливо, конкурентів. 

Сувеніром може бути будь-який предмет, на який нанесено фірмовий логотип Вашої компанії. 

Сувенірна продукція сьогодні – це невід’ємна частина маркетингової стратегії будь-якої серйозної фірми. Чим цікавіший і оригінальніший ваш подарунок – тим більша ймовірність, що ви справите враження творчої, уважної  до деталей компанії.

Екслібріс зробить ваші сувеніри оригінальними і надасть Вам переваги перед конкурентами, підкреслить індивідуальність вашої компанії. Ми гарантуємо відмінну якість за оптимальну ціну.

                                                   
Exlibris пропонує наступні види друку:


Деколь
- це технологія нанесення зображення на різного роду предмети під впливом високої температури.
Переважно, деколь використовується для нанесення зображень на чашки, тарілки або бокали.

Типографія Exlibris нанесе зображення логотипу Вашої компанії ( маленьке або на всю площину поверхні) чи будь-яке інше зображення за вашим бажанням. 
Екслібріс працює заради вашого успіху!     


Шовкодрук                                     

Шовкодрук
використовується при друкуванні на рекламно-сувенірній продукції ( поліетиленові і паперові пакети, футболки, спецодяг, парасолі, різні тканини від нейлону до шкіри ) з використанням різних фарб: пластизоль, водних, металізованих, флуоресцентних, світловідбивних, фольги.
 
Особливістю прямого шовкодруку є можливість нанесення логотипу на рекламні сувеніри як малими, так і великими тиражами в короткі терміни.  Зображення залишаються стійкими та довговічними, без втрати яскравості кольорів. Шовкодруком ( шовкотрафаретом ) також наносять зображення і на кераміку, але він забезпечує меншу, ніж деколь, міцність. 
Шовкодрук є найбільш популярним методом друку на текстилі та рекламних пакетах.

Екслібріс, завдяки сучасному обладнанню та висококваліфікованому персоналу, виконає друк  високої якості та в короткі  терміни.  


Тамподрук
– це спосіб нанесення фірмового логотипу з печатної форми (кліше) на поверхню, що задруковується, за допомогою тампону. 

Найчастіше цей метод використовують при виробництві корпоративних сувенірів з нанесенням фірмового логотипу. Тамподрук дозволяє наносити зображення практично на будь-який вид поверхні ( в тому числі на гладкі, рельєфні поверхні та такі, що погано вбирають фарбу) – пластик, шкло, дерево та метал. Зазвичай, методом тамподруку здійснюється нанесення зображення на ручки, запальнички, брелоки, годинники, калькулятори, попільнички, вироби з пластику, поліетилену, шкіри, на одноразовий посуд, парфумерні упаковки та канцелярські товари.