Обладнання

Поліграфічна компанія ExLibris обладнана сучасним обладнанням світових виробників: машинами для листового офсетного друку HEIDELBERG,  фальцевально-склеювальним і висікальним обладнанням фірми BOBST, машиною для вклеювання плівки в місця висічки віконець. Це дозволяє виконувати весь комплекс поліграфічних послуг.
Високотехнологічне обладнання, планування виробництва, організація поопераційного контролю із застосуванням вимірювальних приладів на всіх стадіях технологічного процесу забезпечує виконання замовлень якісно та в оптимальні терміни.

З метою розширення асортименту пакувальної продукції  введено в дію пакетовиробничий комплекс німецької фірми. Друк у шість кольорів на цьому обладнанні йде зі збереженням дизайну на лицьовій і зворотній сторонах пакета, тому що склеювання пакета здійснюється не по центру, а по бічному шву. 
Дані параметри є гарантом додаткового захисту вашої продукції . 

Довіряючи нам оформлення вашого замовлення, ви отримаєте бажаний продукт найвищої якості. Друкарня Екслібріс розуміє своїх клієнтів і завжди готова до тривалої співпраці.

Comments